matnatchaim

4

43,352.0

1

חייהם של 157 חולים תלויים בך!
 
 

₪43352

כליה מס' 3 מתוך 157 כליות

כל 17,400 ש"ח = מתנת חיים (כליה) נוספת
גוייסו ע"י 208 אנשים

מתנת חיים היא ע"ר מס. 580506889
כל התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46

מאות אנשים ונשים כבר תרמו מגופם למען חולי הכליות, הם נתנו מעצמם למען חולים אותם לא הכירו עד אותו יום כלל.

האנשים היקרים האלה הצילו את חייהם של יותר מ-770 מושתלים שחיים היום בזכות 'מתנת חיים', אנשים שבזכות הפעילות של הרב ישעיהו הבר ומתנדבי 'מתנת חיים' חזרו להיות אבא ואמא, חזרו לתפקד בחיים וחזרו לאהוב את החיים.

לא היינו מגיעים אליהם, אל התורמות והתורמים היקרים שנתנו את כלייתם, לולא התרומות המדהימות שלכם, הכסף שלכם שמפעיל את כל המערך העצום שלנו.

לא יכולים לתרום כליה?

התרומה הכספית שלכם שווה עוד כליה, עוד חולה שיזכה להשאר בחיים, בזכותכם!

ישנם עוד 157 חולים אותם אנו חייבים להציל עכשיו, ברגעים אלה, הם יושבים וכוססים צפרניים, הם ממתינים לראות האם הלב שלכם ייפתח, האם נצליח להגיע אל היעד – להציל את חייהם!!!

157 חולים שחייהם אינם חיים, הסבל שלהם הוא יומיומי ובלתי נסבל, הם לא זוכים להיות עם משפחתם, הם לא יכולים לבלות ולעבוד, לשחק עם הילדים או לחגוג עם החברים, החיים שלהם הם חיים של דיאליזה...

אתם יכולים להציל אותם, אתם יכולים להשיג בעבורם את הכליה שהם כל כך מצפים לה...

בואו ניתן להם חיים, עכשיו!

בתרומה כספית ל'מתנת חיים' אתם נותנים לנו את הכח ואת האפשרות לחפש, לאתר ולשכנע מתנדבים שימסרו את הכליה שלהם בהתנדבות מלאה.

בזכות התרומה שלכם נוכל להמשיך ולאתר תורמי כליות, ללוות אותם ואת המושתלים ברגעים הקשים והדרמטיים ולסייע להם ככל שאפשר לאורך כל התהליך.

אתם יכולים להציל חיים עם הכסף שלכם!

כל 17,400 ₪ הם עוד כליה לחולה!

בכל תרומה שלכם, אתם מגדילים את האפשרות שלנו לסייע לחולי הכליות האומללים, לאתר תורמים חדשים ולהביא להם חיים חדשים, המתנה שלכם היא החיים שלו, החיים שלה!

אל תחשבו פעמיים, תתרמו חיים!

עמותת מתנת חיים נוסדה בשנת 2009 ע"י הרב ישעיהו הבר (בעצמו חולה כליות שעבר טיפולי דיאליזה קשים במשך כשנה) במטרה לסייע לחולי כליות הזקוקים להשתלת כליה ולהקל על מצוקתם באמצעות איתור ועידוד תורמי כליה מתנדבים והפנייתם לחולים מתאימים, כאשר המדובר הוא בתרומה אלטרואיסטית – התנדבותית בלבד.

העמותה מפעילה מערך מורכב שמסייע למאות חולים להגיע להשתלת כליה, פועלת לקצר ולפשט את ההליכים המנהליים לאישור תרומת כליה מן החי, נמצאת עם החולים בשעות הקשות, מלווה את החולים ואת התורמים בנבכי מסדרונות בתי החולים, נותן להם תמיכה וסיוע רפואי ונפשי, מייעץ ומדריך אותם ואת בני משפחתם כאחד ונמצא שם בשבילם 24 שעות ביממה.

כל הפעילות מתבצעת בשקיפות והגינות ובכפוף לכל חוק ודין.

למה אנחנו צריכים כסף?

עד כה עלה בידי 'מתנת חיים' ללוות מאות השתלות מוצלחות שנעשו בארץ, וחלקם הקטן בחו"ל.

עם הזמן, קצב הפניות גובר והולך, אפשרויות ההשתלה לתושבי ישראל בחו"ל מצטמצמים מאד והחולים מחפשים נואשות אחר פתרון אידאלי שיציל אותם מהסיוט המתמשך של הדיאליזה.

אנו מקבלים מאות פניות של חולים מכל גווני הציבור, חלקם בעלי משפחות, הורים המטופלים בילדים קטנים, חולים בעלי רקע קשה של סבל מתמשך ועוד ואנו חסרי מענה עבורם. מלאי המתנדבים לתרומות כליה מצומצם ואנו עושים מאמצים גדולים להחדרת המודעות הציבורית לאפשרות של תרומה מצילת חיים.

השתלות כליה כרוכות בעלויות שונות של הסברה, ייעוץ רפואי ותמיכה נפשית, הפקת קמפיין ופרסום, הוצאות נלוות, נסיעות ועוד, בממוצע עולה לנו כל השתלת כליה 17,400₪ (מלבד הכליה עצמה שניתנת כמובן ע"י התורם בהתנדבות מלאה).

כל תרומה ל'מתנת חיים' היא עוד מתנת חיים לחולה, עוד סיכוי לחיים טובים יותר. בתרומה קטנה יהיה לך חלק משמעותי בחייהם של האנשים שמחכים לכליה נואשות, זאת מתנה שתציל את חייהם ותשנה את מהלך החיים שלהם ושל בני משפחתם לתמיד. בזכותך!

תרמו עכשיו ותתנו להם מתנה לחיים >>>מתנת חיים היא ע"ר מס. 580506889
כל התרומות מוכרות לצרכי מס לפי סעיף 46

1 מניות ₪174

בזכותך נפתחה הדרך לעוד חולה מאושר שיקבל תמיכה מ'מתנת חיים' בדרך לחיים חדשים.

2 מניות ₪348

אתה כבר שותף כפול בפעילות של מתנת חיים, עוד כמה תורמים כמוך ועוד חולה יהיה מאושר.

3 מניות ₪522

פעם שלישית חזקה! זכית לקחת חלק משמעותי בהצלת החיים של חולי דיאליזה שיזכו לתמיכה מ'מתנת חיים'.

4 מניות ₪696

הפכת מתורם לשותף משמעותי בחייו של חולה כליות שיזכה לטיפול תומך לקראת ההשתלה הקרובה בזכות 'מתנת חיים''

רוכשים 10 מניות חיים

₪174 * 10 חודשים

ומקבלים "תעודת חיים" חתומה על ידי הרב ישעיהו הבר יו"ר הארגון. זו תעודת כבוד בשבילכם!

מעל 770 השתלות

מתחילת 2009